Stowarzyszenie Polski Klub Kawaleryjski

ul. Glebowa 39 B 61-312 Poznań

Walne zebranie członków stowarzyszenia

Zwołanie Walnego Zebrania Członków

Polskiego Klubu Kawaleryjskiego

(Sprawozdawcze)

 

Zarząd Klubu informuje o zwołaniu dorocznego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Polski Klub Kawaleryjski, na które zaprasza wszystkich Członków
i Sympatyków. Spotkanie będzie miało szczególny charakter ze względu na obchody XX-lecia powstania i działania PKK.

Zebranie odbędzie się w niedzielę dnia 08 kwietnia 2018 r., o godz. 11.00, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie mającej siedzibę przy ul. Wrzesińskiej 43-55, budynek nr 3.

Zebranie, będzie miało charakter sprawozdawczy, programowy oraz organizacyjny.

W trakcie spotkania nastąpi uroczyste wręczenie Odznak Pamiątkowych PKK i legitymacji nowym członkom stowarzyszenia, wręczenie Dyplomów-Certyfikatów Krzyży „Za Zasługi dla PKK”, zwanych Krzyżem Kawaleryjskim, a także wręczenie Ryngrafu za Zasługi dla PKK osobom zasłużonym dla Stowarzyszenia. Członkom PKK wręczona zostanie również Odznaka Pamiątkowa XX-lecia PKK z legitymacją.

           Podczas obecności w PWSZ w Gnieźnie będzie można obejrzeć wystawę zorganizowaną przez OT im. 17 PUWlkp. na temat dziejów 17 Pułku Ułanów i XX – lecia PKK.

W celu nadania uroczystej formy spotkania proszę kolegów, posiadających umundurowanie kawaleryjskie, o przybycie na Walne Zebranie w mundurze, zgodnie z tradycyjnym, kawaleryjskim fasonem lub oficjalnym ubiorze cywilnym (marynarka i krawat).        

Z kawaleryjskim pozdrowieniem – Ku Chwale Kawalerii!!!

 

Zarząd PKK

Jesteś tutaj: Home Aktualności Walne zebranie członków stowarzyszenia