Stowarzyszenie Polski Klub Kawaleryjski

ul. Glebowa 39 B 61-312 Poznań

Krojanty 2018 - info dla Kawalerzystów

W tym szczególnym roku 100 - lecia świętowania odzyskania przez Polskę Niepodległości spotkamy się pod Krojantami. Zapraszamy wszystkich kawalerzystów, abyśmy wspólnie konno lub pieszo upamiętnili 100 letnią rocznicę Niepodległości Polski właśnie uczestnicząc w widowisku historyczno - militarnym pt. Szarża pod Krojantami-2018. Sformujmy wspólnie Szwadron 100 lecia Niepodległości - zapraszamy wszystkich tych, którzy z tej okazji chcą zademonstrować najlepsze tradycje kawaleryjskie uczestnicząc w widowisku, musztrze konnej szwadronu i wspólnej defiladzie koni, współczesnych pojazdów bojowych Wojska Polskiego - Rosomaków i czołgów PT91, które będą elementem pokazu dynamicznego razem ze śmigłowcami z 25 Brygady Kawalerii Powietrzne. Będzie to niespotykana w Polsce defilada. Nie ma żadnych ograniczeń co do przynależności organizacyjnej - wszystkich po kawaleryjsku przywitamy.

ZAPRASZAMY do Krojant w dniu 2 września 2018 r. i prosimy o rozsyłanie tej informacji Waszym przyjaciołom i znajomym. Z góry dziękujemy!

ZGŁOSZENIA MOŻNA KIEROWAĆ na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na numer tel.: 696-275-301.

Dokumenty do pobrania:

1) Krojanty 2018 - Zaproszenie dla organizacji kawaleryjskich
2) Formularz zgłoszenia uczestników
3) Oświadczenie uczestnika

Jesteś tutaj: Home Aktualności Krojanty 2018 - info dla Kawalerzystów